Okna aluminiowe Szczecin

Przejrzyj naszą bogatą ofertę okien aluminiowych. Duży wybór i doskonałe konstrukcję każdego modelu – oznacza, że każdy wybór będzie doskonały. Selekcja najlepszych producentów, których zespół tworzy najwyższej jakości okna z wykorzystaniem innowacyjnych systemów. Najlepsze materiały, które pozwolą cieszyć się ciepłem w domu przez wiele lat.
Klient jest dla nas najważniejszy! Dlatego na każdym etapie udzielamy pomocy i doradzamy, tak aby każdy był zadowolony z wyboru.

Nowoczesne okna aluminiowe Szczecin – ciesz się ciepłem w swoim domu!

FEN 86 A

OKNA BEZ OGRANICZEŃ. WYBIERZ ALUMINIUM.

Nowocześni inwestorzy coraz chętniej decydują się na stolarkę aluminiową, która charakteryzuje się długowieczną konstrukcją oraz dodaje bryle budynku lekkości i elegancji.

Do największych zalet stolarki aluminiowej należy przede wszystkim imponująca trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Okna aluminiowe są odporne na wilgoć, zmiany temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne dzięki temu jest to produkt niezawodny, który nie wymaga konserwacji jak drewno. Wytrzymałość aluminium pozwala realizować nawet najśmielsze wizje i marzenia architektoniczne, np. przeszklenia na całą ścianę. Wielkogabarytowe konstrukcje wymagają użycia bardziej wytrzymałych materiałów, w tym także odpowiednich szyb i okuć.

Okna aluminiowe KRISPOL jako jedne z nielicznych na polskim rynku mogą być okleinowane i to w wersji Bikolor! Dzięki temu stolarka aluminiowa i PVC jest ze sobą spójna kolorystycznie oraz dopasowana do bram, drzwi, żaluzji fasadowych i rolet. To świetna wiadomość dla osób kupujących komplet stolarki w jednym designie. Jeżeli technologia PVC ogranicza wymiar Twojego okna – zamów je w aluminium!

termoizolacyjnosc od uw=0,9 [W/m2K]* termoizolacyjnosc od uw=0,8 [W/m2K]**

*Dotyczy okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm **Dotyczy okna tarasowego o wymiarach 1700×2100 mm

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz współpracy.

parallax background

Szybki kontakt

Proszę o kontakt i przesłanie podstawowych informacji