Bramy garażowe Szczecin

Bramy garażowe, które łączą niezawodne bezpieczeństwo i ponadczasowy design znajdziesz u nas. Bogata oferta RADO, w której znajdują się bramy garażowe od najlepszych zaufanych producentów. Bramy nowej generacji, pokryją wszystkie potrzeby. Oferujmy bramy w których odnaleźliśmy najpotrzebniejsze cechy, tak aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Doskonałe zabezpieczenia, uszczelnianie i odporność na warunki atmosferyczne – pozwolą Ci się cieszyć produktem przez wiele lat.

Jesteśmy zawsze dostępni dla Klienta. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań, oferujemy pomoc fachowca, który odpowie na każde pytanie.

Solidne bramy garażowe Szczecin – zapraszamy do kontaktu!


Brama garażowa
K2 RFS 60 (bez tłoczeń)

VENTE K2 RFS 60

BEZ TŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm

Najcieplejsza brama garażowa KRISPOL – stworzona z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja.

Brama garażowa
K2 RC (tłoczenie wąskie)

VENTE K2 RC

TŁOCZENIE WĄSKIE

Tłoczenie wąskie jest popularnym wzorem, pasującym do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

Brama garażowa
K2 RS (tłoczenie szerokie)

VENTE K2 RS

TŁOCZENIE SZEROKIE

Tłoczenie szerokie to wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

Brama garażowa
K2 RF (bez tłoczeń)

VENTE K2 RF

BEZ PRZETŁOCZEŃ

Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

Brama garażowa
K2 RM (v profil)

VENTE K2 RM

V-PROFILOWANIE

V-profilowanie to wzór, który nadaje bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Brama garażowa
K2 RA (kasetony)

VENTE K2 RA

KASETONY

Wzór w kasetony polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz współpracy.

parallax background

Szybki kontakt

Proszę o kontakt i przesłanie podstawowych informacji